Abiye elbise Kombinleri

Şık görünmek için üzerinizdeki her noktanın birbiriyle ahenk içinde olması gereklidir. Seçtiğiniz elbiseye uygun ayakkabı, çanta, takı veya üzerinize alacağınız ceket ile kombin yaparak güzel bir ahenk oluşturabilirsiniz.

Siyah Abiye Kombinleri

Siyah abiyeleri kombinlemek nispeten kolaydır. Genel olarak pek çok renk ile kullanılabilir. Özellikle siyah, kırmızı, gümüş ve altın rengi ayakkabılar kullanılabilir. Taşlı sallantılı küpeler ve ayakkabıyla aynı renkte bir çanta ile gecenin en şıkı olabilirsiniz.

Kırmızı Abiye Kombinleri

Kırmızı abiyeler en çekici modellerdir. Kırmızı abiyeler siyah renkli yardımcılar ile harika bir uyum sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ten renk ayakkabılarda özellikle uzun elbiseleriniz için kurtarıcı olabilirler. Eğer gümüş veya altın detaylı kırmızı elbise kullanacaksanız bu renklerde ayakkabı ve çanta seçmenizi öneririz.

Mavi ve Yeşil Abiye Kombinleri

Yeşil elbiseler özellikle altın renk detaylar ile kombinlendiğinde çok şık bir görünüm oluşturmaktadır. Altın renk çanta ve altın rengi takılarını ile şıklığınızı tamamlarsınız. Siyah veya yeşil ayakkabılar ile de kombin yapmanız mümkündür.

Mavi elbiseler mavi, gümüş ve siyah detaylar ile kombinlenmelidir. Elbisenin üzerinde maviye eşlik eden renk oldukça önemlidir. Üzerinde taş detayları bulunan elbiseler için şık, taşlı ve nazik küpeler ve taşlı zarif bilezikler kullanabilirsiniz.

Açık Renk Abiye Modelleri

Açık renk abiyeler açık renk ayakkabılar ile tamamlanmalıdır. Özellikle pudra, altın, beyaz, krem, vizon rengi ayakkabılar ve çantalar uygun olacaktır. İnci veya taşlı kolyeler, yüzükler ve küpeler ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Abiye kombinlerinden en iyi şekilde istifade edebilmeniz için örnek görselleri sayfama ekledim. İnceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Tavsiyelere uyduğunuz zaman her şey sorunsuz olacak ve davetlilerin gözleri sizin üzerinizde olacak : )

Beğendiysen Yorum Yap!