Bahçıvan Pantolonlarda Kombin Tercihi

Spor kıyafetlerdeki rahatlıkla beraber şıklığı da kendine hedef belirleyen kadınların gözdesidir, bahçıvan pantolonlar. Bu pantolonlar aynı zamanda vücut kusurlarını gizler. Yaz ve kış mevsimin de severek kullanılacak bu pantolonların bolca renk alternatifi bulunmaktadır. Tüm bakışlar bu pantolonları giyenlerin üzerine toplanır.

Bahçıvan Pantolonlarda Kombin Tercihi

Bahçıvan model pantolonların içine giyilen beyaz tişörtlerle ilk kombin yapılır. Ayrıca göbek kısmını açıkta bırakan beyaz bir büstiyer de zarif durmaktadır.

Kombinler mümkün mertebe özgür ruhlu, spor bir tarz olmalıdır. Altına açık renkli -sadece beyaz olursa daha güzel durur spor ayakkabılar tercih edilirse şıklığa şıklık katılır.

Kombinlerin her zaman tamamlayıcısı olan çantalar da ise tercih çok büyük olmayan sırt çantalarından yana kullanılmalıdır. Aksesuar olarak da büyük kadranlı bir saat yeterli olacaktır.

Serin ve ılık günlerin tercihi balıkçı yaka kazaklar olmalıdır. Balıkçı yaka kazaklar için her renk giyilebilir. Kombine aday diğer renkler; bordo, çocuk mavisi ve pudra rengidir.

Soğuk kış günlerinde ise bahçıvan pantolonların altına tercih kısa bottan yana olmalıdır. Kahverengi ve siyah renkle sınırlı kalınmamalı, renkli botlar tercih edilmelidir.

Bahçıvan pantolonlarla ekose tarz gömlekler de güzel durur. Oduncu gömleğin her renk her renk tonu pantolonların içine yakışmaktadır.

Kumaş özelliği taşıyan bahçıvan pantolonlar son zamanların trendidir. Bahçıvan pantolonlar yaz aylarında canlı renklerle şenlenirse güzel durur.

Kış aylarında ise lacivert, haki, siyah gibi koyu renkler tercih edilmelidir. Farklı renklere sahip bahçıvan pantolonlar zıt renge sahip basic tişörtlerle yaz mevsiminde uyum yakalar. Soğuk havalarda ayrıca balıkçı kazaklar yerine düz renkli gömlekler hoş durur.

Bahçıvan pantolonun kumaş modelinin altına spor babet, converse ayakabılar ve kolej tipi ayakkabılar oldukça şık durur.

Beğendiysen Yorum Yap!