Bakır Renk Nasıl Kombinlenir?

Bakır Renk Kombinleri
Bakır, özellikle son yıllarda en çok tercih edilen renklerden biridir. Genel olarak kahve tonları, yaldız ve kırmızı renklerinin birleşiminden meydana gelmiştir.

Saç rengi olarak karşılaşabileceğiniz bu renk, kıyafet ve aksesuarlar konusunda da sıklıkla tercih edilir.

en çok altın sarısı ile uyumludur. Buna ek olarak siyah, krem rengi, haki yeşili ve kot renklerinin kullanımına uygundur.

Bakır rengini tek parça bir elbisede rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Uzun elbise üzerine altın sarısı kuşak ve pullar eklenebilir. Klasik bir bakır rengi ayakkabı ve altın sarısı çanta ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Sonuç göz alıcı olacak. Ayrıca bakır renginde deri detaylar hoş durur. Kalın askılı bir mini tulum üzerine siyah deri detayı eklenince, sonuç hoşunuza gidecek.

Bunu siyah kısa bez ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca krem rengi bir abiye kıyafet üzerinde bakır rengi dantel detaylar şık olacaktır.

Bakır rengi üst parçalar için siyah, krem, haki yeşili ve beyaz kullanılabilir. Kazakta bakır rengi, koyu renk kot pantolonlarla sıcak bir görüntü almanızı sağlar.

Bu kombin siyah bot ve sırt çantasıyla tamamlanır. Bakır rengi bir bluz ve krem rengi etek de, krem rengi ayakkabıyla şık olur.

Eğer bakır bir gömlek giyecekseniz, altında haki bir pantolon giyebilirsiniz. Seçtiğiniz gömlekleri kalem ve evaze etekle kombinleyebilirsiniz.

Bakır rengi şifon bir gömlek seçmeniz durumunda, altın sarısı çanta ve siyah stiletto ile bütünü sağlayabilirsiniz.

Bakır renginin kullanımı pantolon ve etekte olabilir. Pantolon üzerine kısa ve krem rengi bir kazak sade görünüm elde etmenizi sağlar.

Kaban rengi olarak da her kombinin üstüne rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle aksesuar olarak kemer, küpe, kuşak, şal, bileklik, çanta kullanımlarını görebilir ve siz de birçok kıyafetinize bu ayrıntıları ekleyebilirsiniz.

Beğendiysen Yorum Yap!