Bot Kombinleri

Son zamanlarda hızla moda olan, bloggerların ve ünlülerin stillerinde farklı yorumlar yaratmasını sağlayan kısa botlar hem rahatlık hem şıklık sunuyor ve tarzlara farklı yorumlar katıyor. Dolabınızın olmazsa olmaz ürünü durumunda olan kısa boy botları kıyafetlerinizle nasıl kombinleyeceğinizi beraber inceleyelim.

Dar Pantolonlarla;

Farklı uzunluklardaki topuk boyları ile bütün kısa botlar dar pantolonlar için biçilmiş kaftan. Yüksek topuklu kısa botlar ile seksi bir görünüm; kısa boy topuklu kısa botlar ile cool bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Son zamanlarda meşhur olan stiletto tarzı kibar kısa boy botlar; genellikle kısa kesilmiş paçalı dar pantolon ile kombinleyeceğiniz, omuzlarınızda taşıyacağınız palto modeli ceketler ile müthiş havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Daha klasik bir görünüm için tişört, gömlek üstüne kot ya da deri ceket tercih ederek botunuzu,pahalı görünümlü bir çantayla birleştirip hiç çaba sarf etmeden bile şıklık elde edebilirsiniz.

Kısa Boy Pantolon Seçimlerinde

Kışın, soğuğu bile görmezden gelerek  moda olan ve olmaya da eden kısa boy pantolonları kısa botlarla birleştirerek; sizi sımsıcacık tutacak kaşmir kazak ile şıklık yarışında birinci olabilirsiniz.

Mini Boy Etek ve Elbiselerde

Mini etek, elbise ve şortlarla da kullanabileceğiniz kısa düz botları, ceket, uzun hırka, palto ceketlerle bütünleyerek rahat ve şık olun ya da amacınız hem rahat hem şık hem de cesur görünmek ise yüksek topuklu ama kısa botlar kullanın.

One Response - Add Comment

Beğendiysen Yorum Yap!