Ceket Nasıl Kombinlenir? ( Erkek İçin)

Günlük hayatımızda pek çok farklı giyim ürünü kullanırız. Elbiseler, pantolonlar, gömlekler, tişörtler, şortlar, etekler. Her ürünün genele vurulduğunda kullanım yeri ayrıdır. Hafta sonları daha rahat ve spor bir tarz giyerek dışarı çıkarken şortları, tişörtleri, rahat pantolonları tercih edersiniz. Hafa içi, iş yaşamında ise çok daha resmi ve içinde saygın göründüğünüz kıyafetler tercih edilir, ütüsü düzgün gömleklere, kumaş pantolonlara, takım elbiselere yer verilir.

Tüm bu giysi alternatifleri içerisinde çok yönlü kullanımı olan bir ürün vardır ve çoğu zaman hayat kurtarıcıdır ceket.

Hafta İçi Ceket

İşe giderken ceketler genellikle gömleklerle kombinlenir. Burada dikkat edilmesi gereken husus eğer ceketiniz düz renk ise içine giydiğiniz gömlek kareli ya da desenli olabilir. Ya da ceketiniz kareli veya desenli ise içine düz ve tek renk gömlek giymeniz gerektiğidir. Aksi takdirde kullanılan parçaların her ikisinin de desenli olması durumda dışarıdan bakan göz çok yorulur ve başarısız bir kombin sayılır.

Hafta Sonu Ceket

Hafta boyu iş yerinde ütülü pantolonlar veya bayanlar için eteklerle kombin yapılarak ve genellikle içine gömlek giyilerek kullanılan ceketler mucize bir dönüşüm gerçekleştirerek hafta sonu kotların ya da rahat pantolonların üzerinde içinde yalnızca salaş bir tişörtle harika ürünlere dönüşürler. Hafta sonları çok rahat bir görünüm sağlayan ve dışarı çıkarken ne giyeceğinize bir türlü karar veremediğiniz durumlarda ceketler en büyük kurtarıcınızdır.

Beğendiysen Yorum Yap!