Çok güzel Bayan Altın Bileklik Modelleri

Altın, her zaman özellikle kadınların vazgeçemediği aksesuar olmuştur. Altın milattan önceki yıllardan beri hediye ve memnun etmek için, vazgeçilmeyen bir maddedir.

Altın bileklikler de bilekleri süsleyen en güzel takılardır. Yazımızda sizler için altın bileklikleri listeledik.

Nazarlardan Korunmak İçin

Hem nazardan korunmak hem de bileğinizin şıklığı için nazar boncuklu altın bileklikler sizin için mükemmel bir tercih olacaktır.

Ayrıca hediye edildiğinde çok beğenilecek olan bu modeller, çeşitliliği göze alındığında muhakkak istediğiniz tarzda nazar boncuklu altın bileklik bulabileceksiniz.

Piyasada bir çok markanın farklı tasarımları var. Örnek olarak; Altınbaş, Koçak gold ve arasay’ı gösterebiliriz

Tamtur Altın Bileklikler

Zarafetin ve zenginliğin göstergesi olan tamtur altın takılar, bileklik modellerinde de harika duruyorlar. Kalınlığını kendinizin belirleyeceği bu bileklikler, sizinle uyum içinde olacaktır. Her zevke uygun birbirinden güzel tasarımlarını piyasada bulabilirsiniz. Sizin için seçmiş olduğum model çok farklı değil mi?

Kelebeğin ve Siyahın Uyumu

Altın bilekliklerde daha spor modelleri tercih etmek isterseniz, bu modeli örnek alabilirsiniz. Siyah renk ve altın birbirlerine zaten yakıştıklarından, modeli istediğiniz gibi belirleyip bu uyumu yakalayabilirsiniz.

Sade düz altın bileklik istemeyen bayanlar kelebekli olanları tercih edebilirler. Bunun haricinde piyasada bir çok figürlü ve hayvan desenli bileklikler var.

SADE VE GÜZEL

Siz de geleneksellikten ve sadelikten vazgeçemiyorsanız, bu modellerden tercih edebilirsiniz. Hem şık hem de sade görünmek, bu altın bileklikle mümkün.

Ayrıca düğünlerde de hediye etmek için uygundur. Sevgililer günü ve doğum günü gibi özel zamanlarda sevdiğiniz insanlara hediye olarak satın alabilirsiniz

MODAYA UYMAK İSTERSENİZ

Modaya uymadan yapamam derseniz, bu yeni çeşit sallanan ya da birleşen modelleri mutlaka beğeneceksiniz demektir. Moda ‘benim’ diyorsanız ve sıradanlıktan bıktıysanız bu modeller tam size göre.

 

Arkadan sıkıştırılabilir özelliğiyle istediğiniz boyda bu altın bileklikleri ayarlayabilirsiniz.

Beğendiysen Yorum Yap!