Deri Ceket Nasıl Giyilir

Deri Ceket Kombinleri
En kurtarıcı parçalardan biri deri cekettir. Gündelik hayta ya da gece hayatında doğru hamlelerle kullanılabilir. Hem spor bir tarz, hem şık elbiseler için doğru bir seçimdir.

Siyah deri ceket, dolabınızda yer alan her parçayla uyumlu olacağı için kullanım alanı da fazla olacaktır. Elbette özel zevke göre hardal, lacivert, krem gibi tonlar da tercih edilebilir.

Şık bir görüntü yakalamak için deri ceketlerle danteli kullanabilirsiniz. Elbise ve etekler üzerine özellikle bahar aylarında deri ceket eklemesi yaparak tarz ve havalı olabilirsiniz.

Deri ceketlerle bütün olan parçalar arasında kot pantolonlar yer alır. Kot pantolonların üzerine salaş tişörtler kullanılarak gündelik hayatta rahat ve şık bir görüntü yakalanır.

Eğer rock ya da punkta hoşlanıyorsanız, pantolon üstü baskılı tişört ve deri ceket, tarzınızı yansıtmanız için yardımcı olacaktır.

Daha feminen imaj için renkli mini ve midi elbiseler ya da etekler üzerine giyilebilir. Yırtmaçlı uzun etek üzerine deri ceket kullanımı tarz olmanızı sağlayacak.

Bahar aylarında tişörtler kullanılırken, kış aylarında uzun kalın kazaklar ve çizmelere deri ceket eklenebilir.

Bacak boyunuzun daha uzun görünmesini istiyorsanız, yüksek bel skinny pantolon seçebilirsiniz. Üzerine eklenen deri ceket tamamlayıcı unsur olacaktır.

Bahar aylarında kombinlerinizin üzerine dağınık bir topuz ve havalı, yüzünüze uygun bir gözlük ekleyebilirsiniz. Tayt kullanımı da deri ceketler için uygundur.

Tayt üzerine ekose gömlek giyilebilir. Eklenen bot ile salaş ve bahara uygun bir imaj yakalanır. Kış aylarında kalın kazaklara ek olarak siyah çizmelerin kullanılması, tam bir bütün yakalamanızı sağlar.

Bahar aylarında özellikle ince yapıda kadınlar için kot şortların üzerine tişört ve deri ceket eklenebilir. Baskılı tişörtle daha ayrı, düz bir tişörtle çok daha farklı bir hava kazanırsınız.

Beğendiysen Yorum Yap!