Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Kombinleri
Son zamanlarda sonbahar ve kış aylarında sık tercih edilmeye başlanan parçalardan biri deri etektir. Özellikle şık ve iddialı olan kadınlar için etkileyici bir parçadır. Elbette deri etek kullanmak zordur ve vücut şekline göre ayarlamak gerekir.

Asil ve zarif bir imaj için, seçilen deri etek üzerine herhangi bir kumaş ve renk seçimi uygun olacaktır.

Siyah eteğe renkli üstler tercih edilirse, klasik bir görüntü ortaya çıkmış olur. Siyah deri etek üzerine eklenen denim gömlekler çok modern ve şık görüntü yakalamanızı sağlayacak.

Deri etek üzerine deri ceketle kombin yapabilmek mümkün. Renkli deri ceketler kullanılabilir. Fermuarlı ve simetrik kesime sahip olan ceketler, etekler üzerine tamamlayıcı olacaktır.

farklı ve çarpıcı deri etek modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. bunlar sade ve açık renk gömleklerle zarif bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Düz ve simetrik olanlar ile trend bir imajınız olabilir.

Deri Etekte Ayakkabı

Deri etekte en çok dikkat edilmesi gereken ayakkabı seçimidir. Sonbahar ve kış aylarında mus çoraplar ve deri botlar kullanılabilir. Diz üstü etekler için uzun çizmeler güzel bir görüntü oluşmasını sağlar.

Diz altı etek konusunda seçim mutlaka bootielerden yana olmalıdır. Daha sıcak olan havalarda ise ten çorap giyilip altında babet eklenebilir. Bu tarz kombinlerde zincirli aksesuarları sahip bot ve çizmeler tercih edilebilir.

Deri Etekte Aksesuar

Deri etekte çanta seçimine özen göstermek gerekir. Düz ve süet derili çantalar kullanılabilir. Bez ve rugan çantalar ise deri etekler için uyun olmayacaktır.

Siyah etek için çanta rengi konusunda daha özgür olursunuz. Renkli deri etekte çanta tezat halinde olmalıdır. Kullandığınız iddialı parçaları ancak bu şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Beğendiysen Yorum Yap!