Deri Kombinde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Deri, en sık tercih edilen, kombinlemesi zor olan parçalar arasındadır. Deri kullanımı her şeyle uyumlu olmayabilir. Bu nedenle bazı ayrıntılara dikkat etmek, daha iyi bir görüntü için şarttır.

Deri Pantolon ve Etek Kombinleri

Besen ve kalçalarınız konusunda kendinize güvenemiyorsanız, kusursuza yakın özellikler isteyen deri pantolon ve dar etekten uzak durmalısınız.

Deri bir pantolon giyiyorsanız, onun üzerine kırçıllı bir triko kazak giyebilirsiniz. Aynı şey etek için de geçerli. Penye beyaz tişört de deri alt için daha yazlık ve spor bir imaja sahip olmanızı sağlayacak.

Deri Elbiseler

Deri elbise giymek için vücudunuzun kusursuza yakın olması gerekir. Oldukça sexy bir imaja sahip olmanızı sağlayacak bu elbiselerle vücut hatlarınızı iyice ortaya çıkarabilirsiniz.

Uzun deri çizme ya da bez düz ayakkabılar, kombini tamamlar. Çanta seçimi elbette deri olmalıdır.

Deri Ceket Tavsiyeleri

Kot pantolon giymeyi seven biri için deri ceket her zaman şık ve kurtarıcı olur. Üstelik ortaya çıkan, hem havalı hem asi bir imajdır. Siyah bir kot ya da daracık (skinny) pantolonlar, kumaş elbiseler deri ceketle çok yakışır.

Giydiğiniz kırmızı bir elbisenin üzerine deri ceket alırsanız, çok daha havalı bir görüntünüz olacaktır. Spor giyimi tercih  eden kişiler ise; renkli oduncu gömlekler ya da tişörtlerin üzerine deri ceket tercih edebilir.

Çanta ve Ayakkabıda Deri Kullanımı

Deri ayakkabı ve çanta birçok kombinin altına tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz. Şık kıyafet giymeyi sevenler için sert görünüşlü bir deri ve çanta şahane olacaktır.

Daha salaş bir tarza sahip olmak isterseniz, yumuşak deriden tasarlanmış olan ayakkabı ve çantalar spor kullanmanız mantıklı olur. Eşofman ile derinin bir araya gelmesinin uyumsuz olacağını unutmayın.

Beğendiysen Yorum Yap!