Etek Nasıl Kombinlenir En Çok Tercih Edilen Etek Kombinlerinden Örnekler

Etek kombinlerinde en önemli şeyler model ve mevsimdir. Bazı etek modellerinin mevsimlere göre nasıl kombin edilebileceğini sizinle paylaşıyoruz.

Uzun Etek Kombinleri
Uzun etekleri yaz aylarında kombinlerken günlük bir tarz için tişörtlerden yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra gömlek ve topuklu ayakkabılar ile de gayet şık uzun etek kombinleri elde edebilirsiniz. Kış aylarında ise uzun etekleri kazaklar ve çizmeler ile kombin edebilir, üzerine de ceket ya da kaşe kabanlar atarak oldukça şık kombinler elde edebilirsiniz.

Kısa Etek Kombinleri
Kısa eteklerde diz üstü ve mini etekleri kombinlemek için çok farklı seçenekler kullanmanıza gerek yoktur. Kışın kısa ve mini eteklerini kombin etmek isteyen kişiler için opak çorap, çizme ve balıkçı kazaklar en güzel seçenekleri oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra triko kazak ve ince çoraplar ile de kısa eteklerinizi kombin edip yarım düz botlar ya da ince topuklu ayakkabılar ile şıklık kazandırabilirsiniz.

Kalem Etek Kombinleri
Kadınlara en çok yakışan etek modelleri arasında yer alan kalem etekleri kombinlemek oldukça zevkli bir iştir. Kalem etekler kesiminden dolayı en çok topuklu ayakkabılar, stilettolar ve ince bantlı ayakkabılar ile yakışmaktadır. Yazın bu üç ayakkabı seçeneği ile ve şifon bluz ya da gömleklerle kombin yapabilirsiniz. Kışın ise bu şık etekleri ceketler ve klasik üstler ile bir araya getirebilirsiniz.

Kloş Etek Kombinleri
Kloş etekler, hem zayıf kadınlara hem de balık etli hanımlara fazlasıyla yakışmaktadır. Bu etekleri kışın kombin ederken gömlek ve kazakları, yazın ise askılı bluz, tişört, şifon gömlek gibi ürünleri kolayca tercih edebilirsiniz.

Maksi etek
Maksi etekler çok kolay kombinlenebilmektedir. Özellikle düz tişörtlerle bu işin üstesinden gelebilirsiniz. Birbirinden renkli ve değişik tasarımları ile maksi etekler aynı zamanda desenli ve kısa bluzlar ile birlikte tercih edilebilir. Ayakkabı olarak kafesli ve dolgu topuklu modelleri kesinlikle tercih etmenizi öneririm.

Kısa boylu kadınlar özellikle maksi etek giyerken uzun kolyeleri tercih etsinler. Boylarını olduğundan daha uzun gösterir!
En çok sevilen eteklerin nasıl kombinlendiği hakkında kısa ve öz bilgiler verdim. Umarım işinize yarar. Bir başka kombin konusunda görüşmek dileğiyle kalın sağlıcakla!

Beğendiysen Yorum Yap!