Gelinlik Damatlık Kombinleri

Evlilik hazırlığı yapan genç kızlar ve erkekler için düğünleri en önemli günleridir. Büyük markalar ve büyük moda evlerinin öncülüğünde her sene birbirinden şık ve farklı fiyat aralığında binlerce gelinlik ve damatlık üretiliyor. İstediğiniz model ve fiyatta hem gelinlik hem de damatlık bulmak mevcut.

Ancak hepimizin bayıldığı, bütün çiftlerin de severek yaptığı çift kombinleri gelinlik ve damatlıklarda neden olmasın?

Her Anda Tam Uyum

Son dönemin en büyük trendi olan çift kombinleri etkilerini düğünlerde özellikle gelinler ve damatlar üzerinde de gösteriyor.

Birbirleriyle her anlamda uyumlu olan çiftlerimiz günlük hayatlarında sık sık aynı renk veya desene sahip kıyafetler ile günlük hayatta boy gösterirken artık bu durum gelinlik ve damatlıklara da yansıyor.

Hayatlarının her anından tam bir uyum içinde olan çiftlerimiz için gelinlik ve damatlıkta da aynı uyumu sağlamak istemeleri çok normal. Peki gelin neler yapabilir buna bakalım.

Nasıl Uyum Sağlanır?

Düz beyaz bir elbise olan gelinlik ile siyah tonları ağırlıkta olan bir takım elbise olan gelinlik nasıl olur da birbirine uyum sağlayabilir? İşte bunu cevabı küçük ayrıntılarda.

Damatlığa gelinlik ile ilgili olan birkaç eklenti yapılabilir. Mesela gelin çiçeğine uygun bir yaka çiçeği gibi. Damatlığın modeline göre gelinliğin kuşak rengi değiştirilebilir.

Gelinlik üzerinde şapka, tül süslemeler ile damatlığa uyumu sağlanabilir.

İnsan bu muhteşem çiftleri görünce evlenesi geliyor vallaha : ) Ne kadar uyumlu ve güzel görünüyorlar değil mi? Gelin ve damat kombinlerini merak edenler için örnek görselleri sayfaya ekledi ki , ilham alasını diye : )

 

 

Beğendiysen Yorum Yap!