Hakkımda

Merhaba, ismim Aylin. 23 yaşındayım ve İzmir’de yaşıyorum. Aslında doğma büyüme Nevşehirliyim ancak eğitim hayatıma burada, çok sevdiğim ve kısa sürede alıştığım İzmir’de devam ediyorum. İzmir’e okuduğum bölüm ise Moda Tasarımı. Moda tasarımı bölümü aslında benim çok istediğim bir bölüm değildi ama, gerek İzmir’de oluşum, gerekse eğitim aldığım hocalarımın çok cana yakın ve deneyimli olması benim moda tasarım bölümünü sevmemi sağladı ve artık okuduğum bölümden çok memnunum.

Eskiden de giyinmeyi ve modayı takip etmeyi çok seviyordum ancak bu bölümü okumak hiç aklımda yoktu. Ama iyi ki de bu bölümü seçmişim. Şimdi giyimime kuşamıma çok daha profesyonel bir şekilde karar veriyorum. Tüm trendleri yakından takip ediyorum. Elbiselerle kullanılabilecek aksesuarlar, ayakkabı seçimi ve moda ile ilgili çok daha fazla bilgiye sahibim naçizane. Düşündüm ki benim gibi genç kızlar da modaya ilgi gösteriyordur illa ki ve bu konuda bazı bilgilere ihtiyaç duyabilirler. Bende moda konusundaki tüm bilgilerimi moda blogu sitem üzerinden özellikle gençlere paylaşmaya karar verdim.

Bir süredir aktif olarak hizmet veren blogumda modaya dair birçok bilgiyi bulabilirsiniz. Ne giyilir, en güzel kombinler, ünlülerin giydiği kıyafetler ve bunun gibi birçok moda ayrıntıları için blogumu kullanabilirsiniz. Ayrıca modayı yakından takip eden birisi olarak modaya dair her gelişmenin de güncel olarak blogumda yer alacağını da söyleyerek görüşmek üzere diyorum.