Kadife Ceket Kombinleri Nasıl Olmalı?

Kadife ceketler sonbahar ve kış mevsiminin en çok tercih edilen kombin parçalarından birisidir. Birçok farklı kıyafetle rahatlıkla kombin edilebilir, bu yüzden bayanların gözdesidir.Kadife ceketi tamamlayıcı olarak kabul edilen pantolonlarda da seçenek sayısı bir hayli fazladır. Kadife ceket spor ve klasik kıyafetle de çok güzel durur.

Kadife Ceket Kombinleri Nasıl Olmalı?

Kadife ceket giyerek rahat bir tarza sahip olmak isteyen bayanlar, koyu renk jean giyerek kombini tamamlayabilir. Renk alternatifi olarak da mevsime göre lacivert, koyu kahverengi veya açık kahve tonlarda kadife ceketler koyu mavi jean ile giyilebilir.

Tercih edilmemesi gereken modeller yırtık ve taşlanmış olanlardır. Bahsi geçen kombinin tamamlayıcıları bisiklet yaka ya da balıkçı yaka kazaklar olmalıdır.

Kazaklardaki renk seçimi yapılırken ceketle aynı tonlardan uzak durulmalı, dikkat çekici renklerle kombin yapılmalıdır. Ayakkabı seçilirken de bot ya da spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Kanvas pantolonlar kadife ceketlerle bütünlük oluşturur. Açık ve koyu kahverengi tonda seçilen parçalar bu kombini tamamlar.

İkinci bir renk alternatifi ise açık ve koyu renkli kıyafetlerdir. Vücut ölçüleri dikkate alınarak koyu renk kadife ceket, açık renk pantolon veya tam zıttı açık renk kadife ceket, koyu renk pantolon da tercih sebebi olabilir. Böylece vücut hatlarındaki güzellik ortaya çıkar.

Kişi klasik tarz elbise havası oluşturmak istiyorsa ceketin altında kumaş pantolonlar şık duracaktır. Giyilen kumaş pantolonda da modern çizgiler tercih edilmelidir.

Bu tarza sahip pantolonlar kadife ceketle tamamlandığı renk tonu gri ve tonları olmalıdır. Daha modern ve beğenilen bir çizgi oluşturmak istiyorsak rengimiz bunlar olmalıdır.

Kumaş pantolonun giyildiği kadife ceketlerde  kombinler yine aynı renk tonlarında gömleklerle tamamlanmalıdır. Ayakkabı seçimi ise deri ve klasik tarz olmalıdır.

Beğendiysen Yorum Yap!