Keten Gömlek Kombinleri

Bahar ve yaz aylarında hava alan, terletmeyen ve sağlıklı olması münasebetiyle tercih edilen keten gömlekler oldukça şık durmaktadır. Erkekler ve kadınlarca keten gömlek tercih edilen kıyafet biçimidir. Keten gömleğin şıklığı tamamlaması ve her ortama uyum sağlaması için kombini çok önemlidir.

Erkeklere özel üretilen keten gömlekler ceket içine ve ceketsiz pantolon üzerine giyilebilir. Ceket içine giyilmiş keten gömlekle kravat takma zorunluluğu olmayacağı gibi spor bir görünüm de yakalanmış olur.

Kişi pantolonu ceketsiz giymek istiyorsa renk uyumuna kesinlikle özen göstermelidir. Birbirine yakın renkler yerine tam tersi renkler giymek şıklığı öne çıkaracaktır. Ceket giyilmeyecekse de keten gömleğin kolları birkaç defa katlanarak tarz yaratılabilir.

Ayakkabı tercihi spor şıklığa uymalı, klasik ayakkabı değil pantolonla uyumlu spor ya da bez ayakkabılar giyilmelidir. Keten gömlek yaz mevsiminde giyilecekse sandaletle kombin rahatlıkla yapılabilir. Keten gömleğin içine tişört de giyilebilir.

Kadınla için keten gömlek kombin seçenekleri

Keten gömlek konusunda daha fazla seçeneğe sahip olan kadınlar farklı renk, desen ve kesimlere sahip gömleklerle spor şıklığı rahatlıkla yakalayabilirler.

Pek tabii klasik tarzda da giyinilebilir. Bu keten gömleğin üzerine blazer ya da takım ceket giyilerek veya nude, açık renk stiletto ayakkabılarla bütünlenebilir. Uzun boylu kadınlar bu tarz kıyafetin altında topuklu giymemeli babet tercih etmelidir.

Keten gömlek kış mevsiminde giyilecekse bir beden bol alınması daha doğru olacaktır. Gömleğin içerisine renk uyumu yakalayacak basic bir tişört giymek hoş olacaktır. Bu durumda keten gömleğin önü kapatılmamalıdır. Bu oluşturulan spor ve salaş görünüm hoş gözükecektir.

Daha şık bir görünüm için kadınlar keten gömlekleri kot şort ve eteklerin üzerine giyer, ayrıca göbek kısmını da bağlarlar.

Beğendiysen Yorum Yap!