Kilolu (Şişman) Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli?

Gelin olmak kadın için ayrıca önemli bir olaydır. En evlilik lafı ettirmeyen için de en spor en rahat tarza sahip kadın için de bu böyledir.

O büyük gün geldiğinde, düğün alanında en güzel, en şık, en doğal, en bakımlı, en harika görünmesi gereken tek kişi vardır o da tabi ki gelindir.

Böylesi önemli bir günde bir kadının en büyük kabusu elbette yine kiloları oluyor.

Ancak en azından günü kurtaracak ve güzel bir gelin olmanızı sağlayacak geçici çözüm önerilerimiz mevcut. Şimdi bu önerilere kulak verin ve özel gününüzde kilolarınıza rağmen nasıl şık görünürsünüz bunun yollarını okumaya başlayın.

Kollarınız mı Kalın?

Kalın kolları olan gelin adaylarının kesinlikle uzak durması gereken model straplez modellerdir. Evet, çok heves uyandıran modeller olabilir ama size göre olmadıktan sonra bunun bir anlamı yok değil mi? Bunun yerine, dantelli kolar veya düşük omuzlu gelinlikler sizi günün en güzeli yapmaya yetecektir

Göğüsleriniz mi Büyük?

Bu durumda da yine ilk önce uzak durmanız gereken gelinlik modelleri straplez olanlar maalesef. Aslında kilolu gelinlerin straplez modelleri listelerinin tamamen dışında bırakmasında fayda var desek daha doğru.

Bunun yerine daha rahat olabileceğiniz yakalı modellere yönelmeniz gerekiyor. Yaka modeli zevkinize düzenlenebilir. Tabi toparlayıcı sutyenler de unutulmamalıdır.

Günümüzde artık büyük beden hazır gelinlikler her yerde rahatlıkla bulunabiliyor ve bu sayede kilolu bayanlarımız tüm dertlerden kurtuluyor.

Marka ismi vermek istemiyorum lakin özellikle büyük şehirlerde bir çok moda evinde istediğiniz gelinlikleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Birde not olarak şunu paylaşayım; Sakın ola prenses modelleri tercih etmeyin. boyu 1.60 olan kilolu hanımlarımızı olduğundan daha şişman gösterecektir.

 

Beğendiysen Yorum Yap!