Kolye Kombinleri

Aksesuarlar günlük giyim tarzımızın neredeyse vazgeçilmez ürünleri arasında yer almakta. Erkekler için saatler, kemerler ve cüzdanlar önde gelirken bayanlar için çantalar, şallar ve şapkalar bu konuda önem sahibi olanlardan. Ancak hem yazın hem de kışın özellikle bayanların giyim tarzına hareket katan önemli bir diğer aksesuar türü ise kolyelerdir.

İş Hayatında Kolyeler

Ofislerde çalışan bayanlar için neredeyse vazgeçilmez olan kolyeler ve onların sonsuz çeşitleridir. Kısa, uzun, renkli, gümüş, altın. Genellikle kıyafetteki renk uyumuna göre renkli kolyeler de kullanılabilir. Özellikle gömleklerin üzerinden kendini belli eden ve son zamanlarda popüler olan yaka şeklindeki kolyeler oldukça hoş bir görünüm sağlıyor.

Hafta Sonu Kolyeler

Hafta sonları rahat giyim tarzları içerisinde de kendine oldukça geniş bir yer bulmakta kolyeler. Tek renk kıyafetlerin, tişörtlerin ya da elbiselerin üzerine takılan rengarenk kolyelere çok neşeli görünebilirsiniz. Eğer kıyafetinizde çeşitli desenler ya da detaylar var ise gümüş ya da altın rengi gibi tek renk kolye kullanmanız daha doğru olacak gözü rahatsız etmeyecektir. Ayrıca, elbiselerle birlikte kullanılan uzun kolyeler de oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır.

Özel Davetler

Eğer bir galeri açılışına, özel bir yemeğe ya da kutlamaya davet edildiyseniz oldukça zarif ve şık olan  elbise seçiminiz kolye seçiminiz de önemlidir. Bu gibi durumlarda daha çok pırlanta ya da svarovski taşlı kolyeler tercih edilir.

Günlük hayatımızda…

Kolyeler, özel günlerde daha fazla tercih edilmesine rağmen günümüzde bir çok bay-bayan günlük yaşantısında severek kolye takmaktadır. Kıyafetlerimizi olduğundan daha modern ve şık göstermek istiyorsak kesinlikle kolye kullanmalıyız. Kolyelerin bir çok farklı çeşitleri ve tasarımları bulunmaktadır.  Ne olduğu belirsiz cilde zararlı imitasyon kolyelerden uzak durmanızı tavsiye ederim.

Beğendiysen Yorum Yap!