Kot Ceket Nasıl kombinlenir

Kot Ceket Kombinleri
Her döneme uygun kot ceketler, hem kullanışlı hem de rahattır. Özellikle günlük kullanım için kurtarıcıdır. İlkbahar ve sonbahar zamanlarında sık tercih edilir. Pek çok şekilde kombinlenebilir.

Özellikle kısa kesim nedeniyle maxi boy eteklerle çok uyumlu olur. Etek ve ceket arasındaki kesim farkı, bacak boynun da daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Özellikle kısa boyluysanız bu kombin, sizin için kurtarıcı olacaktır.

Farklı Stiller İçin Kombinler

Kot ceket, özellikle bohem tarzı benimsemiş olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ayrıca mini ve kalem etek üzerine blazer kesim ceket klasik bir imaj verebilir; ancak bunların üzerine kot ceket giyilirse görüntünün çok spor ve şık olacağından emin olabilirsiniz.

A kesim ya da düz elbiselerle kullanılan kot ceketler, daha havalı bir imaja sahip olmanızı sağlar. Uyumlu bir görüntü için, desenli etekler ve breton çizgili elbiselerle tercih edilebilir.

Kot pantolon ve etekle bir bütün olmak yerine, tezat kullanımı seçmelisiniz. Rengarenk skinny pantolonlara ek olarak deri ya da kadife pantolonlar da uyumlu olacaktır.

Mavi tonlarındaki kot ceketlerle pudra aksesuarlar, takılar kullanılabilir. Böylece hem sade hem de şık bri sonuç ortaya çıkar.

Geometrik ve leopar desenli elbise ve pantolonlar son zamanlarda revaçtadır. Bunların üzerine kot ceket alınabilir.

Sadece beyaz tişört üzerine kullanılan ceket, şal ve takılarla tamamlandığı zaman şık ve çarpıcı bir görüntüye sahip olmanızı sağlar.

Haki tonlarında kargo tarzı pantolon üzerine giyilen kot ceket, çok tarz bir görüntü elde etmenizi sağlar.

Bu şekilde maskülen bri görüntü elde edilebilir ve yüksek topuklarla daha kullanılırsa daha cazip ve farklı duruş elde edilir. Kot ceketlerle günü sade ve şık şekilde kurtarabilirsiniz.

Beğendiysen Yorum Yap!