Kot Gömlek Nasıl Kombinlenir

Kot Gömlek Kombinleri
Kot gömlekler yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilen parçalar arasındadır. Hem şık hem spor olan bu gömlekleri farklı şekillerde kombinlemek mümkündür.

Özellikle spor – şık olmayı sevenler için vazgeçilmez bir parçadır. Son zamanlarda en sık rastlanan kullanım şekli deri ile bir araya getirilmesidir. Deri etek, yat, pantolonlarla kot gömlekler kombinlenebilir.

Deri etek üzerine gömlek ve bunun altında stiletto şık bir görüntü elde etmenizi sağlar. Deri pantolon ve taytların üzerine kısa bot giyildiği zaman görüntü çok daha günlük, dolayısıyla sade olacaktır.

Açık ya da koyu renk kot pantolonlarla kot gömlekler uyumlu şekilde kullanılabilir. Bu zor bir kombindir. Püf noktalarına dikkat.

Kot üstü kot trendi olan bu trendi yakalamak için en büyük püf noktası; birinin renginin açık, diğerinin koyu olmasıdır.

Kot Gömlekler ve Aksesuarlar

Kot gömlekler hemen hemen tüm renklerle uyum içindedir. Bu nedenle kurtarıcı gibi tercih edilir. Desenli, renkli pantolon ve etek – elbiselerle tercih edilince sonuç çok başarılı olur.

Burada en önemli olan, desenli etek ve pantolonlarda ayrıntı olmamasıdır. Aksesuar kullanımında ise, desensiz kot gömleklerde neon renkler tercih edilebilir. Fuşya, nar çiçeği, neon gibi renkler etkileyici bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

Kumaş ve renk uyumunun yakalanmasıyla gündelik hayat kurtarılır. Aynı zamanda resmi ortamlar için de belli püf noktaları kurtarıcı olacaktır.

Pamuk kumaştan ya da desenli olan kot gömlekler günlük hayatta sıklıkla tercih edilir. Aksesuar olarak saç bandı, şapka ve şal kullanılabilir.

Canlı renkte kullanılan aksesuarlar her zaman daha dikkat çekici ve uyumlu bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar.

Eğer şık bir ofis ortamında kullanıma örnek istiyorsanız, en basiti beyaz bluz üzerine giyilen kot cekettir.

Beğendiysen Yorum Yap!