Kot Tayt Nasıl Kombinlenir?

Kotlar genel olarak herkesin severek giydiği ve asla vazgeçemediği bir kıyafettir. Her yaş grubuna hitap eden kot sağlam bir malzeme olduğu için oldukça fazla tercih edilir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte kotun sağlamlığı taytın rahatlığı ile birleştirilmiştir. Hem tarz hem de rahatına düşkün olan insanların tercihleri arasında birinci sırayı almayı başarmıştır.

Kot Tayt Nasıl Kombinlenir?

Rahatına düşkün insanları, sağlam kıyafetler ile birleştirmek isteyen tasarımcıların icadı olan kot tayt tamamen bu rahatlığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Spor giyimin sembolü haline gelmeyi kısa zamanda başarmıştır. Her mevsime göre farklı kot tayt kombinleri yapılabilir.

Örnek vermek gerekilirse; kalın bir kot taytla birlikte balıkçı yakaya sahip kazaklar oldukça güzel bir uyum sağlayarak muhteşem bir kombin oluşturur. Bu kombini tamamlayıcı da tabi ki bilekte biten kalın tabana sahip botlar olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer kış aylarında koyu renk bir kot tayt tercih etmek istiyorsanız üzerine kesinlikle canlı renklere sahip bir balıkçı yaka kazak tercih etmelisiniz.

İlkbahar aylarında tercihiniz kot tayt ise kesinlikle bu kombine yakışan kıyafet dökümlü bir sweattir. Dökümlü sweatte renk seçeneği ise giyecek olan kişinin renk tonuna ve tarzına göre seçilebilir.

Genellikle kot tayt üzerine giyilen tüm sweatler oldukça tarz durmaktadır. Bu kombinin altına ise ayakkabı olarak kolej tipi ya da açık renkli babetler oldukça iyi bir tarz oluşturabilir. Bunun yanında spor ayakkabı da olukça iyi bir tercihtir.

Yaz aylarında ise kot tayt rahat hareket etmeyi sevenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Özellikle yaz aylarında kesinlikle açık renklerde kot taytlar tercih etmek doğru bir kombinin ilk adımını attığınıza işarettir.

Açık renkli kot taytın avantajı ise üzerine rengarenk parçaları kolaylıkla kombinleyebilmenizdir. Kesinlikle üstünüze basic t-shirt tercih etmek en mantıklı kombin seçeneğidir. Altına ise istenilen renkte bir sandalet güzel duracaktır.

Beğendiysen Yorum Yap!