Lavanta Rengi Nasıl Kombinlenir

Morun tonlarından biri olan lavanta rengi, pastel bir tondur. Birçok renkle uyum içinde kullanılır. Krem rengi, mavi, zeytuni yeşil, fil dişi, pudra pembe gibi renklerle bütün olarak gayet uyumlu kullanılabilir.

Pantolon ve eteklerde lavanta rengi kullanılır. Bunun üzerine zeytuni yeşili bluz ya da gömlek giyilebilir. Bu kombine ek olarak zincirli siyah, kare orta boy bir çanta tercih edilebilir.

Ayakkabı kullanımında lavanta rengine yakın bir ton seçilebilir. Stiletto doğru bir tercih olacaktır. Lavanta rengi kalem etek üzerine siyah şifon gömlek şık olacaktır. bunu tamamlamak için clutch çanta ve siyah topuklu ayakkabılar tercih edilebilir.

Gömlek, bluz ve kazak gibi parçalarda da lavanta rengi sıklıkla tercih edilir. Özellikle büstiyerde gece hayatı için etkili bir görüntü elde edebilirsiniz.

Eğer lavanta rengi bir gömlek giyecekseniz altında beyaz, siyah ya da pudra rengi bir pantolon giyebilirsiniz. Ceket seçimlerinizde ise, fil dişi, mavi ve beyaz bluz doğru tercih olacaktır.

Kaban olarak da lavanta rengini tercih edebilirsiniz. Özellikle uzun kabanlar için aksesuarda pudra ve pembe seçimleri doğru olacaktır.

Tek parça elbise giymek isterseniz lavanta soluk kalabilir. Bu nedenle biraz renklendirme ve aksesuarla canlandırma mantıklı olacaktır. mor, pudra, altın renginde kuşaklar ya da kemerler tercih edilebilir.

Lavanta rengi bir tulum konusunda da renkli taşlı kolyeler, kolye ile uyumlu ayakkabılar kullanılabilir.

Düz siyah bir elbiseyle kullanılacak olan lavanta rengi fular şık bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olur.

Ayrıca lavanta rengi bir pantolon üzerine, pudra rengi uzun hırka, beyaz bluz ve lavanta renginin olduğu fular eklenebilir.

Bu şekilde rahat ve şık bir kombin oluşturursunuz. Spor kombinlerde dağınık topuz yapabilir ve lavanta rengi bandana kullanabilirsiniz.

Beğendiysen Yorum Yap!