Renkli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir ( Tavsiyeler)

Merhabalar, sevgili takipçilerim,
Siyah renkli pantolonlardan ve jean pantolonlardan artık sıkıldıysanız sizi hem şık hem de oldukça enerjik gösterecek renkli pantolonlarla oluşturulan kombinleri deneyebilirsiniz.

Yaz içerisinde kendinizi oldukça iyi hissettirecek giysiler renkli olan pantolonlar olacaktır. Çünkü renkli pantolonlarla yazın cıvıltılı ortamı rahatlıkla hissedilebilmektedir. Son zamanlardaki sezonlarda renkli pantolonlar son derece popülerlik kazanmışlardır. İster bol ister dar paçalı olsun, ister düz renk isterse de desenli olsun. Hepsi de oldukça enerjik ve şık bir görünüm kazandırıyor giyen bay ve bayanlara.

ÖNERİLER:

1- Renkli pantolonlarınızı kombinleyecek kıyafet seçiminde zorlanıyorsanız eğer, kırmızı pantolonlarınızı siyah renkli bir üstle ya da kot kumaşı bir üstle kombinleyerek giyebilirsiniz.

2 – Parlement mavisi bir renkteki pantolonla altın sarısı renginin tonları ve beyaz renkle oldukça uyumludur.

3 – Mint yeşili veya buz mavisi renkteki pantolonların kombinlerinde de beyaz veya siyah desenli beyaz üstler tercih edilebilir.

4 –  Pembe ve somon rengi tonlarda olan pantolonlar pastel tonlu ya da beyaz renkli üstlerle kombinlenebilir.

5 –  Sarı renkli pantolonlar giyilmesi oldukça cesaret gerektiren renklerden bir tanesidir.

6 – Parlak bir sarı rengin kombinlenmesi zor olmasına karşın beyaz ya da gri ve dökümlü bir üstle kombinlenerek kullanılabilir.

2012 yılından beri oldukça popülerlik kazanan renkli pantolon modasıyla pek çok renkte pantolonları ünlülerin oluşturdukları kıyafet kombinlerinde de görüyoruz.

Bir miktar cesaret gerektiren bu moda trendi önümüzdeki yıllarda da devam edecek gibi görünüyor. Zira bundan yıllar önce popülerliğini yitirdi ve tekrardan gündeme geldi.

İnanıyoruz ki ilerleyen yıllardan bambaşk kombinasyonlarla ve değişik stil önerileri ile moda tasarımcıları tarafından biz moda severlere sunulacaktır.  Renkli pantolon modellerini ve kombinlerini  paylaştım. Umarım beğenirsiniz.

Beğendiysen Yorum Yap!