Siyah Mini Elbise Neyle Kombin Edilmelidir?

Modası hiçbir zaman geçmeyen ve asaletin rengi olan siyah, gardıropların vazgeçilmezidir. Bundan dolayıdır ki, her kadının dolabında siyah bir elbise, etek veya bluz olur. Siyah renk, adeta davetlerin kurtarıcısıdır. Siyah renkli kıyafetler başka bir renge sahip kıyafetle de rahatlıkla kombinlenir.

Şık olunması gereken yerlerde siyah mini bir elbise doğru kıyafetlerle ve doğru makyajla kişiyi çok güzel gösterecektir. Bu noktada önem arz eden konu siyah mini eteğin zarafeti bozulmadan  kombini tutturabilmektir.

Siyah Mini Elbise Neyle Kombin Edilmelidir?

Bu tarz elbise ofiste, şık bir davette ya da daha gündelik hayatta rahatlıkla giyilebilir. Aşırıya kaçmamak koşuluyla bu elbise aynı renge sahip deri topuklu ayakkabılarla tamamlanırsa çok güzel bir görüntü oluşur.

Çok uzun olmak istemeyen bayanlar da bu kombinin altına siyah deri babet giyebilir. Ayrıca bu kombin siyah bir çantayla harika olacaktır. Küçük, şık inci küpeler veya küçük pırıltılı küpeler zarafete zarafet katılacaktır.

Siyah mini elbiseyi sıradanlık çıkarmak adına farklı tercihler de kullanılabilir. Renkli aksesuarlar ile renkli bir ayakkabı sıradanlıktan kurtulmak için ilk adımdır.

Altın, bronz ve metal altın renklerinde topuklu bir ayakkabı seçilebilir. Ayrıca fuşya, turkuaz ve mor ilgi çekici renklerde topuklu ayakkabılar giyilebilir. Seçilen ayakkabı rengine uyum sağlayacak değişik aksesuarlar kullanmak da kombin açısından şık durabilir.

Eğer Siyah elbise şık bir ortamda giyilecekse dar kesim, vücut hatlarını öne çıkaran bir model tercih edilmelidir. Detayları çok fazla belli etmeyen bir elbise de giyilebilir.

Stiletto formunda ayakkabılar bu kıyafetin altında şık duracaktır. Bu kombin özel mekanlarda, yemeklerde rahatlıkla kullanılabileceği gibi altın renk takılarla şıklık tamamlanır.

Bu elbise ayrıca büyük kolyeleri, ağır küpeleri veya kalın bileklikleri çok rahatlıkla kaldıracaktır. Potföy çantalar da bu kombine uyum gösterecektir.

Beğendiysen Yorum Yap!